28 jan 2014

28-01-2014

Euromarina - Ciudad Quesada - Nieuwe Spaanse eigendommen - Tentoonstellingswoningen nu open :

Ons team van New Spanish Properties heeft een van de toonaangevende ontwikkelaars van Spanje bezocht, Euromarina, gevestigd in Ciudad Quesada. We waren uitgenodigd om twee nieuwe modelwoningen te zien tot appartementen die nu klaar zijn en wauw .... we waren onder de indruk!

De eerste was een ontwikkeling van Euromarina in Ciudad Quesada, Spanje genaamd Gran Sol, die nieuwe appartementen met twee en drie slaapkamers en twee badkamers te koop aanbiedt. Begane grond en eerste verdieping met tuin of privésolarium. Prachtig afgewerkt met marmeren vloeren, zeer goed ontworpen, veel licht en helderheid en twee gemeenschappelijke zwembaden. We moeten zeggen dat over het algemeen het ontwerp en de kwaliteit van de nieuwe appartementen die hier te koop staan , echt opvielen voor ons team. Prijzen beginnen vanaf 165.000 €

De tweede was het modelhuis Luna, een nieuwe villa die ook in Ciudad Quesada te koop is . Hier is het Luna-model een nieuwe vrijstaande villa met drie slaapkamers en drie badkamers met een gemeenschappelijk zwembad in de kleine ontwikkeling. Opnieuw was de kwaliteit van de nieuw te koop staande Euromarina villa's vrij uitzonderlijk in de huidige markt. Prijs vanaf 299.000 €

Het was een geweldige dag om het Euromarina-team te ontmoeten en ook een ananassap te drinken in de verfrissingsruimte in de tuin !!!

Om de locatie van de appartementen te zien, klik hier en voor de villa klik hier .

Als gewaardeerde klanten van New Spanish Properties bieden wij u, samen met onze vrienden bij Euromarina, eersteklas service en productkennis tijdens onze vastgoedreizen. We hebben toegang tot alle nieuwe Euromarina-eigendommen op de markt, inclusief kant-en-klare en off-plan eigendommen.

Wie zijn Euromarina?

Euromarina is een van de marktleiders van de Costa Blanca in de nieuwe Spaanse vastgoedsector en biedt alleen nieuwe eigendommen van de hoogste kwaliteit aan. Euromarina biedt prachtige nieuwe appartementen aan het strand, nieuwe ruime herenhuizen te koop en nieuwe luxe villa's die volledig zijn uitgerust om te kopen. Dit alles met het beste uitgebreide servicepakket.

In 1972 startte Euromarina haar nieuwe Spaanse vastgoedoperatie met het bouwen van huizen in het zuiden van Alicante, tussen Torrevieja, Costa Blanca en Guardamar, Costa Blanca, dicht bij het strand, altijd in de eerste plaats denkend aan de behoeften van de klanten en in vooral met respect voor de natuurlijke omgeving.

Vanaf de eerste dag kozen de gewaardeerde klanten van Euromarina de manier waarop ze hun nieuwe Spaanse huizen wilden ontwerpen. Tegenwoordig heb je nog steeds geweldige keuzes, wat je nieuwe Spaanse huis uniek voor jou maakt. Tegenwoordig wordt Euromarina erkend als een bedrijf dat de tevredenheid en behoeften van klanten altijd als hun belangrijkste prioriteit beschouwt.

Euromarina bouwt al vele jaren uitstekende nieuwe Spaanse eigendommen en heeft een uitstekende selectie van nieuwe appartementen, villa's en herenhuizen om te kopen op de markt vandaag op veel locaties aan de Costa Blanca, Spanje.

Neem vandaag nog contact op met ons team voor meer informatie of stuur een e-mail naar info@newspanishproperties.com

Fotogalerij


Eigenschappen

Newsletter

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Receive our latest property listings & special offers straight to your inbox

© 2024 NEW SPANISH PROPERTIES - All rights reserved Privacy Voorwaarden Cookies Web plan

Ontwerp: Mediaelx

Contact door Whatsapp