6 nov 2020

Nieuwbouwwoningen te koop aan de Costa Blanca, Costa Calida en de Costa del Sol & een nieuwe website!

Zoals u zult zien, heeft ons team hier bij New Spanish Properties achter de schermen hard gewerkt aan een kleine re-brand en een fantastische nieuwe website - We zijn mooier dan ooit

We hebben nu een aantal fantastische tools om uw zoektocht naar onroerend goed nog beter te maken!

Bewaar uw zoekopdracht naar een woning - Verlies uw opslag niet omdat u uw cookies / geschiedenis opschoont, maak gewoon uw eigen account aan en bewaar al uw zoekopdrachten op één plek: Klik hier

Property Alert - Bent u het zat om e-mails te ontvangen van makelaars met eigendommen in de verkeerde gebieden, prijzen en type? Maak hier bij New Spanish Properties een Property Alert aan en u ontvangt wekelijks automatische e-mails die ALLEEN aan uw eisen voldoen - Maak hier uw persoonlijke Property Alert aan:

Dat is niet alles ... We zijn gegroeid en hebben nu een uitgebreide selectie nieuwbouwwoningen te koop aan de Costa Blanca, Costa Calida en de Costa del Sol. Als u op zoek bent naar een nieuwbouw appartement in Villamartin of misschien een luxe villa in Marbella, dan staan wij voor u klaar.

Ons ervaren team heeft vele jaren ervaring in de nieuwbouw vastgoedsector en biedt u deskundige kennis van de Costa del Sol tot de Costa Blanca Noord. Omdat we gevestigd zijn in het VK en Spanje, kunnen we u in beide landen een professionele, persoonlijke service bieden. We kunnen u ontmoeten in het VK of Spanje (als de reis het toelaat) om uw reis van het kopen van uw droomhuis in Spanje of belangrijke investeringspanden aan de Costa del Sol te beginnen. Wat uw doel ook is, ons team kan u tijdens het hele proces helpen en adviseren.

Zodra de wereld weer een beetje meer normaal wordt, kunnen we onze bezichtigingsreizen met u bespreken, tot die tijd kunt u een virtuele tour overwegen als u een woning heeft gevonden die perfect voor u lijkt. We hebben veel klanten geholpen bij het kopen van een nieuwbouwwoning aan de Costa Blanca, Costa Calida en de Costa del Sol via een live videotour, 360 graden doorlopen, dus vraag ons of deze service voor u interessant is. We hebben uitstekende technologie tot onze beschikking, het kopen van uw droomhuis hoeft vanwege Covid-19 niet in de wacht te staan.

Als u met een van de nieuwe vastgoedexperts wilt spreken, kunt u een terugbel- of videogesprek regelen. Neem gewoon contact met ons op en laat ons u helpen de realiteit van het bezitten van uw eigen huis in Spanje te realiseren.

Hieronder vindt u enkele snelkoppelingen naar onze nieuwbouwwoningen te koop in Spanje, die elke regio bestrijken waarin we onroerend goed verkopen, klik rechtstreeks op de link naar de regio die u interesseert:

Nieuwbouwwoning te koop Costa Blanca Zuid

Nieuwbouwwoning te koop Costa Blanca Noord

Nieuwbouwwoning te koop Costa Calida, Murcia

Nieuwbouwwoning te koop Costa del Sol

Zoals u zult zien hebben we nieuwbouwwoningen te koop vanaf € 57.000 voor een 1 slaapkamer appartement aan de Costa Calida tot een prachtige luxe nieuwbouw villa te koop aan de Costa del Sol voor € 5.950.000, er is echt een nieuwbouw gebouwd, modern onroerend goed te koop in Spanje voor elk budget en elke stijl. Als u op zoek bent naar een modern, eigentijds onroerend goed in Spanje, kan ons team u helpen

Neem vandaag nog contact met ons op!


Fotogalerij


Eigenschappen

Newsletter

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Receive our latest property listings & special offers straight to your inbox

© 2024 NEW SPANISH PROPERTIES - All rights reserved Privacy Voorwaarden Cookies Web plan

Ontwerp: Mediaelx

Contact door Whatsapp