Te koop Nieuwe appartementen Trivee Punta Prima La Ceñuela Er zijn nog maar 4 eigendommen te koop!

Te koop Nieuwe appartementen Trivee Punta Prima La Ceñuela Er zijn nog maar 4 eigendommen te koop!

27 mrt 2014

Vandaag heeft New Spanish Properties de site in Trivee, Spanje in Punta Prima bezocht om u een update te geven over de bouw van Trivee Punta Prima - La Ceñuela . Zoals u kunt zien in de video, is de bouw in volle gang, evenals de verkoop van onroerend goed met nog maar 4 eigendommen in fase 2, Java III, blok III - een fenomenaal succes tot nu toe. We hebben de ontwikkelingen nauw gevolgd met onze klanten en zonder twijfel is het succes welverdiende, prachtige moderne woningen te koop hier in Punta Prima aan de Costa Blanca. Hier op de site van Punta Prima - La Ceñuela is een fantastische modelwoning beschikbaar om de koper de afwerkingen en opties van topkwaliteit te laten zien die beschikbaar zijn wanneer u hier een woning koopt.

Dus met slechts 4 tot 3 slaapkamers en 2 badkamers, moet u snel een bezoek regelen om uw nieuwe Spaanse woning hier in Punta Prima bij Trivee te beveiligen.

3 slaapkamers 2 badkamers Begane grond - € 189.000

3 slaapkamers 2 badkamers Bovenverdieping - € 225.000

Dus heb je de boot gemist? Geen contact vandaag, Punta Prima, Costa Blanca biedt momenteel een verscheidenheid aan nieuwe onroerendgoedontwikkelingen te koop aan en ons team van New Spanish Properties kan u ze allemaal laten zien!

Punta Prima - La Ceñuela - Presentatie

Eigentijdse off-plan appartementen met drie slaapkamers en twee badkamers gelegen in Punta Prima Costa Blanca, Spanje. De schitterende locatie zorgt ervoor dat u op loopafstand bent van lokale voorzieningen zoals restaurants, winkels, bars en supermarkten en iets verder van de prachtige stranden van Punta Prima aan de Costa Blanca. Hier vind je het charmante Nautilus Restaurant aan het water, een plek om de dag door te brengen in de zon aan het water.

Het Java III model appartement te koop heeft drie slaapkamers, twee badkamers, woon- / eetkamer en keuken. Het woonoppervlak van 87m2 is verfraaid met een terras van circa 37m2. Het appartement op de bovenste verdieping in Punta Prima La Ceñuela heeft solariums van 100 m2 - wauw!

De nieuwe woningen die hier te koop staan in Punta Prima, aan de Costa Blanca, hebben voor het grootste deel allemaal uitzicht op het gemeenschappelijk zwembad, zijn gebouwd met materialen van de hoogste kwaliteit.

Punta Prima - Java III-model van La Ceñuela

Neem vandaag nog contact op met ons team van New Spanish Properties voor meer informatie over deze eigendommen en nog veel meer die u kunt bekijken op www.newspanishproperties.com

Downloads

Downloaden

Videos


Eigenschappen

Newsletter

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Receive our latest property listings & special offers straight to your inbox

© 2024 NEW SPANISH PROPERTIES - All rights reserved Privacy Voorwaarden Cookies Web plan

Ontwerp: Mediaelx

Contact door Whatsapp